UZM.GÜLER TOSUNOĞLU

OHSAD Akademi&Enstitü Koordinatörü

Eğitimleri:Beykent Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi’ nde “Hastane Ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans ve İstanbul Üniversitesi -Florance Nightingale Fakültesi’ nde lisans yaptı. EOQ_TSE Kalite Uzman Denetçisi olarak 2009 yılından beri TSE  Gebze Kampüsünde görev aldı.

Deneyimleri: Florance Nightıngale Hastanesi KVC Koordinatörü, Memorial Sağlık Grubu Kalite ve Hasta İlişkileri Koordinatörü, Medicalpark Sağlık Grubu Kalite ve Hasta İlişkileri Direktörü, Kolan Sağlık Grubu Kalite ve Eğitim Direktörü ve GCC Akreditasyon Danışmanlık ve Eğitim şirketi kurucusu olarak çalıştı.

DİĞER: 2009 yılında yayınladığı “Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Yönetim Rehberi” kitabını yazdı. JCI Akreditasyon Standartlarının Türkiye’ye kazandırılmasında, Memorial Hastanesi’nde ilk akreditasyon belgesi alınmasında proje ekibi içinde görev aldı. İlk re akreditasyon belgesi kazandırılmasında lider rol üstlendi. 17 kez JCI denetimi başarı ile geçirilmesinde, direktör görevi yürüttü. 2009 yılından sonra ortalama 60 kez grup ve danışman hastanelerin SKS standartlarında hazırlatılması ve denetimlerden başarı ile geçirilmesi görevinde bulundu.2013-2015 Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kalite Yüksek Lisansı öğretim görevlisi olarak ek görev aldı.  01.08.2018—OHSAD Akademi Ve Enstitü Koordinatörü olarak görev almaktadır. Sağlık Sektörüne özel eğitimleri, alanında lider eğitmenleri kazandırılmasında ve sağlık çalışanlarıyla buluşturulmasında, kaliteli eğitimlerin hazırlanışı ve takibinde koordinatörlük görevi sürdürmektedir.