OHSAD AKADEMİ Başkanı Mesajı

OHSAD AKADEMİ “Sağlık sektörüne özel eğitimler”

Ana Sayfa /

OHSAD Akademi Başkanı Mesajı

Msc. Dr. Ömer Güzel

OHSAD Akademi Danışma Kurulu Başkanı

Türkiye’de sağlık sektörünün ve sağlık profesyonellerinin gelişimini desteklemek amacı ile 01.03.2018 yılında OHSAD Akademi‘yi kurduk.

Bu vizyondan hareketle; OHSAD Akademi, kurulduğu günden bu yana alanında uzman eğitmen kadrolarını akademisyenler, sektör profesyonelleri, hastane yöneticileri, iş birlikçileri bir araya getirerek, eğitimin farkındalık yaratması için, kalite önceliğini hedeflemiştir. Sektörün beklentisi ve ihtiyacına yönelik Akademik Danışma Kurulu’muz eğitim ihtiyaçlarını kategorize etmiş ve Kasım 2018 gibi eğitimler verilmeye başlanmıştır. 1600’e varan Katılım Sertifikaları ile bugün Akademi 4. Yılında.

OHSAD Akademi; sürekli gelişen sağlık mevzuatları, kalite standartları,bilim ve teknoloji gelişimleri ile sağlık sektörünün dinamiklerine ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde, eğitim içeriklerini güncellemektedir. Sınıf eğitimleri, çalıştaylar eğitimlerimizin yanı sıra, kurumlara özel paket program veya ihtiyaca özel saha eğitimleri ile paydaşlarının ihtiyaçlarına proaktif çözümler sunmaktadır.

Uzman eğitim kadromuz ile oluşturduğumuz, günümüz sağlık sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde kapsayan, çözümlerimizi içeren OHSAD Akademiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.