Blog

OHSAD AKADEMİ SAĞLIK SEKTÖRE KATKI İÇİN GELİYOR

Sağlık sektöründe gerçekleşen değişim, dönüşüm ve yenilikleri doğru bir zeminde ve yenilikçi projelerlehayata geçirme amacıyla faaliyetlerini yürüten Derneğimiz, geçtiğimiz aylarda da ilan ettiği üzere kurumsallaşmış yapısı ve profesyonel kadrosu ile “OHSAD Akademi” ve “OHSAD Enstitüsü” için çalışmalara başladı. OHSAD Akademi ile her geçen gün gelişen ve büyüyen sağlık sektöründe mevcut çalışanların gelişmeleri takip edebilmesi ve daha fazla kalifiye eleman yetişmesi için eğitim çalışmaları tasarlanmaktadır.

Dernek Başkan Yardımcımız Sayın Dr. Ömer Güzel ve Danışmanımız Sayın Hüseyin Çelik koordinasyonunda kuruluş çalışmaları yürütülen Akademinin, profesyonel kadrolarının oluşturulmasına yönelik olarak, sektörde uzun yıllardır tecrübesi bulunan Sayın Güler Çakmak Tosunoğlu OHSAD Akademi & Enstitü Koordinatörü olarak görevine başlamıştır.

Sektörün gelişimine ve sektörde görev yapan profesyonellerin kişisel, mesleki gelişimine ve kurumsal hedeflerin gerçekleşmesine, katkı sağlamak istiyoruz.