Blog

OHSAD AKADEMİ VE OHSAD ENSTİTÜ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Derneğimiz, Türkiye’de etkili, verimli ve kaliteli bir sağlık hizmet sunumu ile hem sağlık kaynaklarının en iyi şekilde kullanılması hem de sektörün geliştirilmesi ve toplumun sağlık düzeyinin artırılması doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.
Sağlık sektöründe gerçekleşen değişim, dönüşüm ve yenilikleri doğru bir zeminde ve yenilikçi projelerle hayata geçiren OHSAD, kurumsallaşmış yapısı ve profesyonel kadrosu ile “OHSAD Akademi” ve “OHSAD Enstitüsü” için çalışmalara başladığımızı geçtiğimiz aylarda sektörümüze duyurmuştuk. OHSAD Akademi ile her geçen gün gelişen ve büyüyen sağlık sektöründe mevcut çalışanların gelişmeleri takip edebilmesi ve daha fazla kalifiye eleman yetişmesi için eğitim çalışmaları tasarlanmaktadır.
Dernek Başkan Yardımcımız Sayın Dr. Ömer Güzel ve Danışmanımız Sayın Hüseyin Çelik koordinasyonunda Akademinin profesyonel kadrolarının oluşturulmasına yönelik olarak sektörde uzun yıllardır tecrübesi bulunan Sayın Güler Çakmak Tosunoğlu OHSAD Akademi & Enstitü Koordinatörü olarak görevine başlamıştır.